trener U15, trener U8, trener CICIBravo

Rodil se je 16. avgusta 1955 in prihaja in Zasavja. V trenerskem poslu je že več kot 30 let, izkušnje ima s prav vsemi starostnimi kategorijami, od najmlajših, do članov. Največ let je preživel v rodnem Zasavju kjer je treniral člane NK Zagorje, NK Rudar Trbovlje, NK Litija. Kot članski trener pa je deloval tudi v NK Dravinja, NK Factor Ljubljana, NK Šampion, NK Dob, NK Svoboda, NK Mozirje ter NK Brežice.  Preizkusil se je tudi v sosednji Avstriji kot trener mladinskih ekip. Narejeno ima PRO trenersko licenco.