10.11.2019

Program aktivnosti

PONEDELJEK (11.11.2019): 17.00 - 18.30 (MU)

TOREK (12.11.2019): 16.30 - 18.00 (VU)

SREDA (13.11.2019): 16.30 - 18.00 (VU)

ČETRTEK (14.11.2019): 16.30 - 18.00 (MU)

PETEK (15.11.2019): 16.30 - 18.00 (VU)

SOBOTA (16.11.2019): BRAVO : ILIRIJA ob 14.30 - Zbor ob 13.15 v sejni sobi

NEDELJA (17.11.2019): POČITEK
__________________________________________________

PONEDELJEK (18.11.2019): TRENING

TOREK (19.11.2019): PRVENSTVENA TEKMA - DOMŽALE : BRAVO OB 17.30

SREDA (20.11.2019): POČITEK

ČETRTEK (21.11.2019): TRENING

PETEK (22.11.2019): TRENING

SOBOTA (23.11.2019): KOPER : BRAVO

NEDELJA (24.11.2019): POČITEK
______________________________________________________________

PONEDELJEK (25.11.2019): POČITEK

TOREK (26.11.2019): TRENING

SREDA (27.11.2019): TRENING

ČETRTEK (28.11.2019): TRENING

PETEK (29.11.2019): TRENING

SOBOTA (30.11.2019): POČITEK

NEDELJA (1.12.2019): POČITEK
_________________________________________________________


PONEDELJEK (2.12.2019): TRENING

TOREK (3.12.2019): PRIJATELJSKA TEKMA - BRAVO : ARNE TABOR

SREDA (4.12.2019): POČITEK

ČETRTEK (5.12.2019): TRENING

PETEK (6.12.2019): TRENING

SOBOTA (7.12.2019): PRIJATELJSKA TEKMA BRAVO : SEŽANA U17

NEDELJA (8.12.2019): POČITEK
_________________________________________________


PONEDELJEK (9.12.2019): TRENING

TOREK (10.12.2019): TRENING

SREDA (11.12.2019): POČITEK

ČETRTEK (12.12.2019): TRENING

PETEK (13.12.2019): TRENING

SOBOTA (14.12.2019): PRIJATELJSKA TEKMA BRAVO : MIRNA

NEDELJA (15.12.2019): POČITEK
______________________________________________________


PONEDELJEK (16.12.2019): ZADNJI TRENING
______________________________________________________

17. DECEMBER 2019 - 7. JANUAR 2020 - ODMOR
______________________________________________________

SREDA (8.1.2020): PRVI TRENING
______________________________________________________

SOBOTA (25.1.2020): PRIJATELJSKA TEKMA

______________________________________________________

22.2.2019 - Maribor : Bravo
______________________________________________________

SOBOTA (7.3.2020): MURA : BRAVO


_________________________________________________

SOBOTA (21.3.2020): BRAVO : TRIGLAV (PRVENSTVO)

_________________________________________________________

Trener: Jurij Hostnik, 041 824 125, jurij.hostnik@gmail.com, 

Trener: Marko Lulik

Trener: Žan Babnik

Trener vratarjev: Mateo Barukčič

Fizioterapevtka: Špela Poglajen

---------------------------------------------------------

VU - velika umetna trava
MU- mala umetna trava
OD - odboj
NP - novo pomožno igriše
PO - pomožno igrišče
BE - Belinka


MEDIJSKI POKROVITELJ