15.5.2019

roj. 2008 ... sprememba za vikend in tudi v četrtek

PON.: prosto zaradi trenerskega licenčnega seminarja in skupščine Dntoz Ljubljana

TOR.: 18:30 - 20:00 (OD)

SRE.:  pobiramo žoge na članski tekmi. Zbor ob 16:00 na špl ... obvezno mora biti prisoten tudi po 1 starš že na zboru. Tudi ostali se v čimvečjem številu udeležimo tekme in podprimo našo člansko ekipoTokrat so pobiralci:

Tristan, Job, Jaka B., Jan, Klemen, Lukas, Timon, Daris, Renato, Mark S., Val ... v kolikor želi biti še kdo pobiralec je seveda vabljen ... v kolikor kdo ne utegne naj sam najde zamenjavo in me o tem obvesti Do torka zvečer.

ČET.: 18:30 - 20:00 (OD)

PET.: 17:30 - 19:00 (MU)

SOB.: prosto

NED.: Ni se mi uspelo dogovoriti glede prijateljske tekme. Veliko ekip že ima prventvene tekme in turnirje zato je težko dobiti nasprotnika. Še naprj bom poskušal. V kolikor se mi ne uspe dogovoriti bomo odigrali med seboj in sicer bo trening v nedeljo ob 11:00 na Belinki