21.4.2024

Še druga točka na Bonifiki

Še tretjič v letošnji sezoni sta se Koper in Bravo Kostel razšla brez zmagovalca. Tako kot na zadnji tekmi v Ljubljani je bilo tudi tokrat 0:0. Četa Aleša Arnola je osvojila drugo letošnjo točko na Bonifiki.

"Ostaja nekaj grenkega priokusa, saj smo si v drugem polčasu priigrali lepo število priložnosti in bili blizu zmagi. Na hitrem igrišču smo bili dovolj konkretni, da smo preko posesti težišče igre prenašali pred gol  Kopra. Imeli smo premoč in večkrat tudi zaključevali. V določenem trenutku je domače reševal vratar, a bil je zares razpoložen. Četitke fantom za reakcijo ob polčasu, kajti v drugi del smo vstopili zares dobro. Popravili smo nekaj taktičnih nastavkov iz prvega dela in tekmo še toliko bolj nadzorovali. Iz tega smo prišli tudi do prej omenjenih priložnosti. Nasprotniku, razen ob prekinitvah, nismo dovolili veliko. Čestitke fantom za točko, ob tem pa je treba izpostaviti, da še drugič v letošnji sezoni na Bonifiki nismo bili poraženi. Še naprej držimo četrto mesto na razpredelnici in veselimo se naslednjih štirih tekem, kjer želimo točkovno bero sezone še nadgraditi. Če bomo na preostalih tekmah igrali tako kot v drugem polčasu proti Kopru, sem prepričan, da se bomo veselili tako novih zadetkov kot tudi novih zmag," po obračunu v Kopru razmišlja Aleš Arnol.

Prva liga Telemach, 32. krog:
FC Koper - BRAVO KOSTEL 0:0

Bravo Kostel: Orbanić, Kavčič, Gorenc, Jakšić, Španring, Štravs, Trdin, Pečar, Gidado, Stanković, Poplatnik

Klop: Likar, Gurlica, Maher, Kerin, Selan, Hribar, Puconja, Maksimović

Menjave:
65. min Selan / Štravs
79. min Hribar / Gidado
90. min Kerin / Pečar