1.5.2024

Iz NK Bravo v Svet

Medtem ko se eden ne more ustaviti pri doseganju zadetkov, druge pestijo manjše poškodbe.

Drkušić in Brekalo predčasno z zelenice

Tik pred vrhuncem letošnje sezone (evropsko prvenstvo) sta nekdanja branilca NK Bravo z igrišča morala že tekom prvega polčasa. David Brekalo je bil na obračunu s Torontom zamenjan že v 16. minuti, Vanja Drkušić je za Soči odigral vsega 5 minut več. Oba slovenska reprezentanta naj ne bi bila dlje časa odsotna.

Nov zadetek Nina Žuglja

Na norveških nogometnih igriščih blesti Nino Žugelj. Proti Rosenborgu je zadeil za 2:0 in tako dosegel že svoj tretji gol sezone. Ob dodatnih dveh asistencah je najučinkovitejši igralec norveških prvakov ob začetku nove tekmovalne sezone.

Udinese klonil proti Romi, remiziral z Bologno

Jaka Bijol in soigralci so pred vstopom v maj odigrali še preostanek tekme proti Romi. V 19 minutah je Rimljanom uspelo zadeti še enkrat in tekmo so tudi dobili. V nadaljevanju minulega tedna je nato Videmčane čakal še obračun z Bologna. Končal se je z 1:1, kar je rekordni 17. remi Udineseja v letošnji sezoni.

Dušan Stojinović Jagiellonia (Pol) Jagiellonia - Pogon 2:2; na klopi
David Flakus Bosilj De Graafschap (Niz) De Graafschap - MVV 3:0; vstopil v 69. min
Maro Katinić Sharjah FC (ZAE) Sharjah - Al Bataeh 2:2; 90 min
Luka Štor Maccabi Petah Tikva (Izr) Mac Petah - Mac Netany 0:2; 63 min
Hapoel Hagalil - Mac Petah 0:3*;