10.11.2023

Iz Kidričevega s točko

V 16. krogu Prve lige Telemach je ekipa NK Bravo gostovala v Kidričevem. Po hitrem vodstvu je četa Aleša Arnola z igralcem manj osovjila pomembno točko.

Prva liga Telemach, 16. krog:
NK Aluminij - NK Bravo 1:1 (0:1)
Matić 88.; Jakšić 5.
RK: Ivanšek 36. / Bravo

NK BRAVO: Orbanić, Jakšić, Kavčič, Gurlica, Španring, Trdin, Maher, Pečar, Ivanšek, Poplatnik, Stanković
Klop: Lubej Fink, Štravs, Hribar, Kerin, Puconja, Janjić, Štor

Menjave:
61. min Kerin / Pečar
90. Hribar / Stanković
90. Štor / Poplatnik

"Zadovoljni smo s točko. Seveda je nekaj grenkega priokusa, saj bi lahko zabili tudi za 2:0, nikakor pa ne smemo biti razočarani. Znova smo po slabši tekmi odlično reagirali in prikazali pravo podobo. Na žalost se je v prvem polčasu zgodilo, kar se je zgodilo. Vsi delamo napake. Tako trenerji, kot igralci in tudi sodniki, povsem normalna stvar. V tistem trenutku nam seveda ni bilo vseeno, ampak reakcija ekipe je bila izvrstna. Vsi so se držali načrta, vsi garali za točke in jih na koncu tudi osvojili. V drugem polčasu je Aluminij potreboval kar nekaj časa, da je prišel do zrele priložnosti, hkrati pa smo bili sami iz protinapadov zelo nevarni. Čestitke igralcem, ki so prikazali odlično tekmo in potrdili svoj neomajen karakter. Današnje točke sem morda celo bolj vesel kot kdaj vseh treh" je po tekmi povedal Aleš Arnol.