13.5.2018

Grabić: ''Fantje so pokazali dobro vsebino v 2. polčasu!''

Ekipa AŠK Bravo je predzadnje gostovanje v tej sezoni odigrala v Ravnah na Koroškem, kjer so se merili proti NK Fužinar. Vsaka ekipa je bila boljša po  en polčas. Končni rezultat pa je bil 1:1. Za izenačenje je v začetku 2. polčasa poskrbel Domen Jugovar. Že v sredno ekipo Dejana Grabiča čaka tekma finala MNZ pokala proti NK Ivančna Gorica.

Člani, 2. SNL, 28. krog,
NK Fužinar Ravne – AŠK Bravo 1:1 (1:0)
Moravac 41', Jugovar 54'

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

Po tekmi proti NK Fužinar Ravne je trener AŠK Bravo Dejan Grabić povedal: "Dobra tekma. Nasprotnika smo se kar malo bali, ker so bili na zadnjih tekmah odlični. Po vsebini in rezultatu. Trener Bukovec očitno opravlja dobro delo. Tokrat so bili energetsko na nižjem nivoju, še zmeraj pa dovolj kakovostni, da nam v prvem polčasu niso dovolili veliko.''

''Drugi polčas je bil z naše strani veliko boljši in videli smo precej pozitivnih stvari. Z vstopom Domna Jugovarja smo dobili na konkretnosti. Ustvarili smo si kar nekaj priložnosti, a žal zadeli le enkrat. Trudili smo se zabiti tudi drugič. Igralcem pohvale za reakcijo, trud, usmerjenost proti nasprotnikovemu golu in na sploh prikazano vsebino v drugem polčasu. Tekmo smo "izgubili" v prvem, ker se nismo natančno držali načrta.''

''Fužinarju čestitke za točko, po mojem mnenju si zaslužijo obstanek v ligi,'' je zaključil trener Grabić in že pomislil na novo tekmo, finale pokala: ''Mi pa gledamo naprej proti sredi in finalu MNZ pokala proti Ivančni Gorici.''