27.9.2020

GRABIĆ: Nasprotnikova obramba premalo trpi (FOTO)

Tudi drugo gostovanje članske ekipe se je v tekočem tednu končalo z domačo zmago z 2:0. Za aktualne prvake sta na današnjem srečanju zadela Kuzmanović in Pungaršek. Naši fantje ostajajo pri sedmih prvenstvenih točkah.

5. krog, PLTS
NK Celje - NK Bravo 2:0 (1:0)
Kuzmanović 19., Pungaršek 75.

"Čestitke Celju za zmago. V prvem polčasu smo se trudili izhajati iz srednjega bloka in s hitrimi prehodi zapretiti nasprotniku. Celjani so bili dobri, imeli so veliko energije. V drugem polčasu, ko smo pričakovali njihov padec, smo prevzeli pobudo in ustvarili nekaj dobrih situacij za zadetek. Vratar Rozman je bil ponovno odličen. V zadnji tretjini smo izgubili prvinskost in konkretnost. V primerjavi s prejšnjo sezono prostor za nasprotnikovo zadnjo linijo napadamo manj v sprintu. Premalo nas zanima strel in predložek za linijo. Nasprotnikova obramba premalo trpi, premalo se brani v smeri proti svojemu golu," je po tekmi dejal glavni trener Dejan Grabić.

Naslednja tekma NK Bravo čaka doma proti vodilni Muri. Vstopnice za obračun so že v prodaji