22.9.2018

AŠK Bravo – NK Krka 2:2 (1:1)

V 8. krogu 2. SNL se na Športnem parku Ljubljana merita AŠK Bravo in NK Krka. Ekipa Dejana Grabić je v napornem ritmu sreda – sobota odigrala tri tekme, nazadnje z 11:0 premagal NK Dolimiti v pokalu MNZ Ljubljana, v prevenstvu pa s klub odlični igri izgubili z 2:3 v Lendavi pri Nafti. Krka je v zadnjem krogu 2. SNL remizirala z 2:2 proti NK Ankaran Postojna.

Neposredni TV prenos si lahko ogledate na Sport klub 3.

člani, 2. SNL, 8. krog
AŠK Bravo – NK Krka 2:2 (1:1)
Brekalo 15', Križan 60'; Kostanjšek 7' , Dohyun 60'

1. POLČAS

1' začetek tekme
4' napad po desni strani Mitje Križana, a je obramba NK Krka posredovala
7' AŠK Bravo – NK Krka 0:1, strelec Miha Kostanjšek, po kotu NK Krka je do žoge pri oddaljenejši vratnici prišel Miha Kostanjšek, ki je premagal Grila
9' kot AŠK Bravo, podaja Domna Jugovarja, z glavo je streljal Nika Salaja, a je branilec Krke žogo izbil na golovi črti
15'  GGOOOOOOLLLL AŠK Bravo – NK Krka 1:1, strlec David Brekalo, po podaji iz porostega strela se je žoga odbila v kazenskem prostoru, kjer jo je v gol preusmeril Brekalo
17' odličen strel Domna Jugovarja izven kazenskega prostora, žoga je letela til mimo leve vratnice vratarja Krke.
18' hiter protinapad Mustafe Nukića, a mu je v kazenskem prostoru spodrsnilo in ni zaključil akcije s strelom
21' podaja z desne strani, z glavo je poskušal Anis Jašaragić, a je šla žoga mimo vrat
25' kot NK Krka, odlična obramba Domen Gril
26'  prodor po levi strani Anisa Jašaragića
28' prodor Mitje Križana v kazenski prostor, udaril je po sredini gola, vratar Krke je bil na mestu
30' priložnost Nika Salaja v kazenskem prostoru, ob strelu mu je spodrsnilo
32' prosti strel NK Krka, posredovanje Domna Grila, žoga se je nevarno odbijala v kazenskem prostoru
34' kot Krke, izvedel ga je Daniel Vujčić in neposredno zadel okvir vrat
36' prodor po levi strani Anisa Jašaragiča, sam se znašel pred vratarjem Krke, a je bil strel prešibak
42' žoga v kazenskem prostoru Krke, sprejel jo je Križan, ki jo je podaljšal do Mustafe Nukića, a je slednji streljal čez vrata
45' znova hiter protinapad po levem krilu. Anisu Jašaragiču je žoga ušla ob poskusu podaje 46' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa
48' akcija NK Krka po levi strani, žogo je odlično prestregel Domen Gril
53' podaja iz desne strani v kazesnki prsotor Krke, dve lei priložnosti AŠK Bravo, drugič je poskušal Mustafa Nukič
60' Gol AŠK Bravo – NK Krka 1:2, strelec po podaji Davida Škrbca, Kim Dohyun
64' prosti strel AŠK Bravo, po odboju je do strela prišel Mustafa Nukič, dosegel gol, a je bil po mnenju sodnika v prepovedanem položaju
67' priložnost NK Krka, poskušal je Kim Dohyun
74' lepa priložnost za Domna Jugovarja, a je meril čez vrata
76'GGGOOOOLLLL AŠK Bravo – NK Krka 2:2, strelec Mitja Križan
79' podaja z desne strani, proti Mustafi Nukiću, a je le ta slabo streljal
82' kombinatorna akcija na robu kazenskega prostora NK Krka, Nukić je podal Milanu Đajiću, ki je streljal prešibko, obramba vratarja Marjanovića
88' podaja Kurtoviča z leve, strel z glavo Mitje Križana, v naročje vratarja Krke.
90' + konec tekme AŠK Bravo – NK Krka 2:2