FILTER leto: mesec: niz:

Predsednikov BLOG

rezultat: 1-10 od 65
Moj pogled: (Ne)registrirani nogometaši 25.07.2017
Strinjam se, da ni korektno, da igralci klubov brez soglasja matičnega kluba igrajo na turnirjih ali prijateljskih tekmah za druge klube in da je to kršenje pravil. Po mednarodnem turnirju Ljubljana Open sem prejel ostro pritožbo NK Arne Tabor, ki so upravičeno protestirali, ker je v naši ekipi U12 nastopil njihov mladi nogometaš, ki je nameraval v prestopnem roku prestopiti v naš klub.
Moj pogled: Pogum, skromnost, vztrajnost in iskrenost. 21.07.2017
To so vrednote, ki so splošno znane, mi v sistemu nogometne šole Bravo pa jih skušamo vcepiti vsem našim članom. To velja za vse, še posebej za mlade nogometaše ekipe AŠK Bravo, ki se pripravlja za start v 2. SNL.
Moj Pogled: Prestopni rok 19.07.2017
Pogled Darka Klariča: Večji bi morali naredi več za manjše.
So stvari, ki bolijo. Amaterski prestopni roki so ena od takšnih stvari, ki so še posebej boleči za manjše klube. Takih je veliko, med njimi tudi NK Bravo. Čeprav bi si želeli, da bi bilo drugače, v prestopnem roku vedno lahko pričakuješ, da se bo nekaj nogometašev preselilo v druge sredine, ki tekmujejo v višjih ligah, ali celo tja, kjer dobijo pogodbo ali celo več denarja.
Moj pogled: Izkoristimo potencial 02.07.2017
Pogled Darka Klariča
Pravzaprav sem zelo vesel, da so se zadeve na relaciji NZS in predstavniki drugoligaških klubov v zvezi z medsebojnimi odnosi začele odvijati v pravi smeri. Oboji so namreč spoznali, da skupaj lahko storijo več in da je medsebojna komunikacija dobra in nujno potrebna. To je nov pogled predsednika NK Bravo Darka Klariča.
Moj pogled: trženje TV pravic 27.06.2017
Pred četrtkovim žrebom, ki so ga na v čudovitem okolju Nacionalnega nogometnega centra Brdo vzorno pripravili pri NZS, so se sestali predstavniki številnih nogometnih drugoligašev. Pogovarjali so se kako reagirati na ponudbo osrednje nogometne slovenske organizacije, ki v zameno za odstop medijskih pravic vsakemu klubu ponuja 10 nogometnih žog. V novem poglavju MOJ POGLED razmišlja Darko Klarič .
MP: Več tekem, z več (sodniškimi) stroški 23.06.2017
V minuli sezoni 2016/2017 so imeli drugoligaši v programu 2. SNL skupaj pred pričetkom prvenstva predvidenih 135 tekem. Po izstopu Zavrča po devetih krogih pa se je njihov program skrčil na le 117 odigranih tekem. Uvodoma razmišlja predsednik NK Bravo Darko Klarič.
Moj pogled: Kakšne so ambicije klubov? 21.06.2017
Dejstvo je, da bo nova sezona 2017/2018 v 2. SNL povsem nekaj drugega, kot je bila zadnja. Izstop ekipe NK Zavrč, bolj ali manj pričakovana odločitev Doba, da se prvi ligi odpoveduje in zmaga Triglava, so ljubiteljem nogometa pri nas ponudili premalo, da bi si minulo sezono zapomnili kot posebej zanimivo. V prvem nadaljevanju rubrike Moj pogled razmišlja Darko Klarič.
Moj pogled - Uvod 20.06.2017
Sezone 2016/17 je nepreklicno konec, smo v času počitnic, poletja, vročega vremena in …. ''kislih kumaric'', kot radi poimenujemo poletno obdobje brez velikega števila novic. Toda na spletni strani NK Bravo upada novic ne boste doživeli, saj predsednik Darko Klarič pričenja z novo rubriko v obliki nadaljevanj: Moj pogled. Pred vami je uvod, do začetka 2. SNL pa lahko pričakujete redna javljanja predsednika NK Bravo.
BLOG: Pogled nazaj 19.06.2017
Konec tega meseca, se za nas tudi uradno končuje tekmovalna sezona 2016/2017. Enajsta sezona bo v anale NK Bravo v vseh pogledih zapisana kot ena najbolj uspešnih v naši, sicer kratki zgodovini, od ustanovitve v letu 2006. Uvodoma razmišlja predsednik NK Bravo Darko Klarič.
BLOG: Cilji doseženi, sezone še ni konec. Kaj pa zdaj? 14.05.2017
blog Darka Klariča
Prav nobenega dvoma ni, da bo sezona 2016/2017, ki je šele enajsta po vrsti v kratki zgodovini našega kluba, najuspešnejša doslej. Uvrstitev članske ekipe v 2SNL, uvrstitev mladinske ekipe v finale pokala, odlični rezultati mladinske in kadetske ekipe v državnem prvenstvu, so tisti dosežki, ki samo potrjujejo kako dobro se dela v nogometni šoli Bravo.

rezultat: 1-10 od 65

24.07.2017,  18:00
AŠK Bravo - FC Pafos(CYP)
U19 22.07.17 NK Radomlje - NK Bravo 1:5