Aktualno
NK Tabor Sežana–AŠK Bravo 0:1(0:0)

Tokrat ekipa AŠK Bravo gostuje na Krasu pri NK Tabor Sežana. To je tretje medsebojna tekma teh dveh nasprotnikov. Prva v 2. SNL. V preteklih dveh letih sta se tukaj ekipi pomerili na prijateljskih tekmah. Enkrat je ekipa AŠK Bravo slavila s 5:1, lani je bilo 2:2. Spremljajte tekmo 10. kroga v živo na naši strani in v neposrednem prenosu na televiziji Sport Klub 1.

Člani, 2. SNL, 10. krog,

CHERRYBOX 24 TABOR SEŽANA – AŠK BRAVO 0:1 (0:0)*

1. POLČAS

1' Začetek tekme
10' rumeni karton Marko Klemenčič
10' prosti strel NK Tabor Sežana, izbija Igor Vekič
13' globinska žoga v kazenski prostor AŠK Bravo proti Mastenu, pravočasno posredovanje David Brekalo
15' akcija po levi strani, žoga v kazenski prostor, a je Almin Kurtovič meril tik mimo vrat
18' lep prodor Milan Đajič po desni strani, prosti strel za AŠK Bravo
28' lepa akcija po levi strani, Đajič proti Lanu Piskuletu, nekoliko predolga žoga.
31' odlična priložnost za AŠK Bravo, Milan Đajič je bil obkrožen s petimi branilci, a kljub temu streljal ob bližnjo vratnico NK Tabor
35' kot Tabor Sežana, poskus z glavo Vidakovič, a visoko čez gol
39' podaja z desne strani v kazenski prostor AŠK Bravo, strel čez vrata Igorja Vekiča
41' poskus NK Tabor, podaja z leve strani, a pozoren je bil Igor Vekič in je pravočasno posredoval.
43'  samostojni prodor in strel iz roba kazenskega prostora Anže Zorc, tik mimo desne vratnice domačega vratarja
45' konec 1. polčasa

POLČAS

46' začetek 2. polčasa
46' podaja z desne strani v kazenski prostor AŠK Bravo, pravočasno posredovanje Igor Vekič
48' po dobri akciji poskus Niko Adamič, strel ob bližnji vratnici je ubranil domači vratar
49' kot AŠK Bravo, z glavo je poskušal Milan Đajič
52' strel od daleč Lan Piskule
55' nevarnost za vrata AŠK Bravo, v kazenskem prostoru je streljal Masten, odlično posredovanje Igor Vekič
55' podaja s kota NK Tabor, strel Vidakoviča. Obramba Vekič
60'  protinapad AŠK Bravo, dober strel Almin Kurtovič, posredovanje vratarja domačih
61' PREČKA!!! podaja s kota AŠK Bravo, strel David Frelih, zadel je okvir vrat!! Nato nadaljevanje akcije, strelo od daleč Lan Piskule
66' protinapada po desni strani, Marko Klemenčič je pretekel pol igrišča, a je bila njegova podaja blokirana
70' rumeni karton Žan Poglajen
74' menjava AŠK Bravo: OUT: Anže Zorc, IN: Nik SALAJ
77' strel od daleč David Frelih, odličen poskus pod prečko, obramba domačega vratarja
80' GGGOOOOLLLLLL ukradena žoga na sredini igrišča Nika Salaja, gol je dosegel Milan Đajič, NK Tabor Sežana – AŠK Bravo 0:1 (0:0)
84' menjavi AŠK BRAVO: OUT; Almin Kurtovič in Niko Adamič, IN: Marko Felja in Tilen Kralj. Slednji debitira v članskem nogometu
86' nevarna akcija NK Tabor, strel Dino Stančič, čez vrata
90' + konec tekme ZMMMAAAAAGGGGAA!!!!