27.9.2017

NK Dob - AŠK Bravo 2:2 (1:1)

Na Dobu bo sredi tedna odigrana prestavljena tekma 7. kroga 2. SNL med NK Dob in AŠK Bravo. Prvotni termin je bil prestavljen zaradi poplavljenega igrišča na Dobu, tokrat pa vreme služi in tekme se lahko odigral v regularnih pogojih. Obe ekipi sta v nizu slabih rezultatov, zato tako za Dobljane kot za našo ekipo ta tekma zelo pomembna. Spremljate tekmo v živo na naši spletni strani.

Člani, 2. SNL, 7. krog

NK DOB – AŠK BRAVO 2:2 (1:1)

Jarovič 8. Kukovica 87.; Đajič 43., Agboyi 58.

1. POLČAS

2' prosti strel NK DOB, obramba Igor Vekič
3' odlična akcija AŠK Bravo, prodor po desni strani Kristjan Sredojevič in strel – VRATNICA
3' nadaljevanje akcije, poskus Nejc Filipčič z glavo!!, a je s parado posredoval domači vratar
4' nevarna igra NK Dob, močan udarec po kolenu Nejca Filipčiča
7' GOL NK Dob, strel Senad Jarovič, NK Dob – AŠK Bravo 1:0
9' strel Milan Đajić, čez vrata Doba
12' lepa akcija AŠK Bravo, nekoliko predolga podaja v prostor za Milana Đajića, obramba domačega vratarja.

15' podaja Kurtovič z leve strani, blizu žogi Kristjan Sredojevič, a so domači blokirali
16' menjava AŠK Bravo: OUT: Nejc Filipčič, IN: David Frelih
20' priložnost NK Dob, podaja z leve, strel z glavo Čeha, a je šla žoga čez gol
25' strel od daleč David Frelih, tik mimo leve vratnice vrat NK Dob
26' odličen protinapad AŠK Bravo, strel Milan Đajić, blok domače ekipe
27' protinapad AŠK Bravo, strel Kristjan Sredojevič
28' 2. menjava AŠK Bravo: OUT: Miha Dobnikar, IN: Haris Kadrič
32' rimeni karton Almin Kurtovič
33' še ena obetavna akcija AŠK Bravo, podaja Klemenčič z desne, strel z glavo Milan Đajić
40' prsti strel AŠK Bravo, uigrana akcija Frelih-Kurtovič, a brez zaključka
41' protinapad AŠK Bravo, 3 na 4, samostojni prodor in strel Kristjan Sredojevič, obramba domačega vratarja
43' GOOOOOLLLLL Milan ĐAJIČ, odlična podaja Marko Klemenčič z desne strani. NK Dob – AŠK Bravo 1:1.
45' konec 1. polčasa NK Dob - AŠK Bravo 1:1 (1:1)

2. POLČAS

47' Podaja s kota AŠK Bravo, priložnost David Frelih
51' napad po desni Marko Klemenčič, podaja pred gol, strel Milan Đajić čez gol
58' GGGOOOOOLLLLLLL izjemno natančen strel Ovbokha AGBOYI  NK Dob – AŠK Bravo 1:2 (1:1)
71'  nevarnost za vrata AŠK Bravo, napaka na sredini igrišča, pravočasno pri žogi vratar Igor Vekič
72' protinapad AŠK Bravo, Marko Klemenčič s prodorom v kazenski prostor, strel, a je gol preprečila vratnica!!
74' strel Haris Kadrič, obramba domačega vratarja
76' proti strel David Frelih, tik mimo vrat NK Dob
77' rumeni karton Milan Đajič
85' GOL NK Dob. Strel izven kazenskega prostora, gol Armin Kukavica NK Dob – AŠK Bravo 2:2 (1:1)
87' strel Milan Đajićobramba domačega vratarja
90' konec tekme NK Dob - AŠK Bravo 2:2 (1:1)