26.8.2017

AŠK Bravo-NK Brežice 0:1 (0:1)

Na sporedu je tekma 4. kroga 2. SNL med AŠK Bravo in NK Brežice. Ekipa Brava je v prvih treh tekmah trikrat zmagala, tudi nazadnje na gostovanju v Veržeju, NK Brežice pa so v 3. krogu izgubile proti NK Dob z 1:4. Spremljajte rezultat v živo.

člani, 2. SNL, 4. krog,

AŠK Bravo - NK Brežice 0:1 (0:1)

Bučar 15.

1. 1. POLČAS
  2.

1' trese se okvir vrat (!!!) NK Brežice, iz gneče je streljal Milan Đajič
8' prodor po desni strani Kristjan Sredojevič, njegov strel je bil blokiran
11' strel iz roba kazenskega prostora, nekoliko čez vrata je meril Milan Đajič
13' še naprej pritisk AŠK Bravo, prodor Agboyji, a  so nogometaši NK Brežice znova blokirali
15' gol NK Brežice, protinapad je izkoristil David Bučar, AŠK Bravo – NK Brežice 0:1
18' strel iz pol priložnosti NK Brežice
19' prosti strel Anže Zorc, meril je nekoliko čez gol
23' po izgubljeni žogi v kazenskem prostoru, strel Ivan Petrovič (NK Brežice), obramba Igor Vekič

25' akcija NK Brežice po desni strani, podaja pred vratarja Vekiča, žogo je zgrešil David Bučar
27' hitra akcija Đajiča po desni strani, podaja v sredino, strel Lan Piskule, znova blok NK Brežice
30' odličen prosti strel Lan Piskule, vratar brani, z glavo čez vrata Milan Đajič.

40' lepa akcija AŠK Bravo, strel Sredojevič, čez vrata
43' napad NK Brežice, streljal je Danijel Zlatar, a so igralci AŠK Bravo strel blokirali

1. 2. POLČAS
  2.

50' prosti strel Almin Kurtovič, čez vrata

54' lepa akcija Piskule – Đajić, slednjemu so strel blokirali gostujoči branilci
67' Strel z roba kazenskega prostora Milan Đajič, zavit strel, ki je šel tik ob levi vratnici
69' prosti strel Lan Piskule, podaja pred vrata, strel Agboyi z glavo(!!), obramba vratarja NK Brežic
71' prodor David Brekalo, strel mimo desne vratnice
75' Strel izven kazenskega prostora Žiga Jurečič, žogo lovi Igor Vekič
84' kombinacija Adamič – Sredojevič, znova blokiran strel
88' prosti strel David Frelih iz več kot 30 m, vratar je s skrajnimi močmi žogo izbil
90' + Konec tekme, klub veliko ustvarjenim priložnostim je ostalo pri 0:1