19.2.2017

Dober 1. polčas proti NK Zarica

Ekipa AŠK Bravo je v nedeljo odigrala pripravljalno tekmo proti drugoligašu NK Kranj Zarica. Po dobrem 1. polčasu, sicer precej premešane ekipe AŠK Bravo, se je tekma končala z 2:2. Oba gola za Barvo pa je dosegel Matevž Fortin. Trener Boštjan Kreft je bil z videni, predvsem v 1. polčasu, zadovoljen.

Prijateljska tekma:

NK Kranj Zarica  - AŠK Bravo 2:2 (1:0)

Fortin 65., 69.

Trener Boštjan Kreft je po tekmi povedal: ''Mislim, da smo predvsem v 1. polčasu odigrali dobro tekmo proti drugoligašu NK Zarica. Čeprav smo začeli s precej premešano prvo postavo in z dejstvom, da so bili fantje nekoliko utrujeni, mislim, da smo se prikazali v dobri luči, manjkal je le kakšen gol. Ustvarili smo si nekaj lepih priložnosti.  V tem koncu tedna so vsi fantje odigrali 90. minut igre, s tem pa smo dosegli cilj, ki smo si ga zadali za to mini obdobje. Vse ostalo bomo sedaj opravili na pripravah v Umagu.''

''V 1. polčasu nasprotnik skoraj ni mogel čez polovico igrišča, fantje pa so tekmo nadzorovali. Za ta del igre jih moram vsekakor pohvaliti,'' je bil zadovoljen Boštjan Kreft, ki je dodal: ''Sedaj bomo opravili še nekaj treningov, nato pa v sredo potujemo v Umag, kjer nas do konca prihodnjega tedna čakajo skupne priprave.''