25.8.2016

Ekipa U15 je odigrala prvo domačo prvenstveno tekmo v letošnji sezoni. Po uspešnem uvodu proti NK Birnje, so tokrat uspeli premagati NK Lesce s 3:0. Vsi trije goli so bili doseženi v 2. polčasu, ki je bil, po besedah trenerja Darjana Šuštarja, veliko boljši od prvega, ki mora iti v pozabo. Ekipa U15 bo naslednjo prvenstveno tekmo odigrala proti novincu v ligi NK Železničar Jadrna iz Kozine.

U15-zahod, 2. kolo

NK Bravo – NK Lesce 3:0 (2:0)

Gradišar 44., 44., Haznadar 69.

Podrobnosti o tekmi najdete na TEJ POVEZAVI.

''Tekma proti Lescam je bila do potankosti takšna, kot sem jo pričakoval,'' je uvodoma dejal trener Darjan Šuštar.

Trener Darjan Šuštar o tekmi proti NK Lesce: ''Na nasprotnika in njihov način igre sem opozarjal, fante na to pripravljal, vendar se v prvem polčasu niti približno nis(m)o držali dogovorjenega. Posledica je bil raztrgan in res slab polčas iz naše strani, kjer si moji fantje niso podali niti dveh žog, vse je šlo po zraku, nasprotnik pa nas je "pretepel" v slehernem duelu. Polčas za pozabo in opomin za naprej!''
''V drugem delu pa naša zgodba: dva dotika, tempo, potrpežljivost, koncentracija. Posledica so bili trije goli, onemogočen nasprotnik in več kot zaslužena zmaga. Čestitke mojim fantom!''

Trener Darjan Šuštar o napakah: ''Seveda to ni bil idealen polčas. Bilo je tudi dosti oz. preveč napak, tako tehničnih kot taktičnih, vendar tu smo, da to izpilimo kolikor se le da ...

Trener Šuštar o napovedih za naslednjo tekmo: ''V soboto gremo v Hrpelje, kjer je naš cilj jasen kot beli, sončen dan in se ne bom ponavljal. Moja ekipa in jaz osebno bomo naredili vse, da bomo uresničili naše želje in pričakovanja!!!''