Svet staršev

Svet staršev je organ, ki je sestavljen iz predstavnikov staršev (po en predstavnik iz vsake selekcije) in tehničnih vodij posameznih selekcij kluba. Njihovo poslanstvo je pomoč pri organizaciji klubskih aktivnosti (treningi, tekme, turnirji, družabna srečanja …), marketingu (pridobivanje sponzorskih in donatorskih sredstev v finančnem in materialnem smislu), dajanje pobud in predlogov upravi kluba in strokovnemu svetu, posredovanje morebitnih problemov.

Člani sveta staršev izvolijo svojega predsednika, ki vodi delo sveta in skrbi za izvrševanje zastavljenih nalog. Mandat sveta staršev je ena tekmovalna sezona, na začetku vsake naslednje se določi nova zasedba, ki ponovno izvoli svojega predsednika.
 

svet staršev za sezono 2017/18

 

PREDSEDNIK SVETA STARŠEV
Sašo Kvaternik (031/682-212) 
saso.kvaternik@gmail.com

namestnik
Lucca Borzatta (031/397-321) 

Luca.Borzatta@telekom.si

 

Sekretar kluba
Dejan Močnik (041 352 327)

dejan.mocnik@nk-bravo.si

Mediator
Jernej Klarič (041/746-309)
jernej.klaric@siol.net
 

Predstavnik staršev U-19

/

namestnik

Darjo Zrimšek (041/520-322)
dadi.zrimsek@gmail.com

 

PREDSTAVNIK STARŠEV U-17

Bojana Burnik (040/323-371)
bojana.burnik71@gmail.com



PREDSTAVNIK STARŠEV U-15
Tomaž Bojko (031/642-006)
tomaz.bojko@gmail.com
 

namestnica
Tjaša Cvetkovič


PREDSTAVNIK STARŠEV U-14
Slobodan Banjac (041/696-893)
slobodanb16@gmail.com 

namestnik
Frane Erečulj
frane.erculj@fsp.uni-lj.si 


PREDSTAVNIK STARŠEV U-13
Mitja Lenič (041/444-340)

namestnik
Egon Parte (031/538-006)
egon.parte@gmail.com 


PREDSTAVNIK STARŠEV U-12
Marjan Vešligaj (051/662-950)
Marjan.Vesligaj@rtvslo.si

namestnik
Igor Nedić (041/376-480)
igor_nedic@t-2.net



PREDSTAVNIK STARŠEVU-11

Rok Novak (051/303-322)
rok.novak@gmail.com 
 

namestnik

Klemen Pevc (040/753-326)
klemen.pevc@gmail.com  

 

PREDSTAVNIK STARŠEV U-10

Lucca Borzatta (031/397-321) 

Luca.Borzatta@telekom.si

namestnik
Janez Ferkolj (041/272-956)
janezferkolj@yahoo.com

 

PREDSTAVNIK STARŠEV U-9

Victoria Križaja Ayalon (031/397-321)
vicky.vicky@hotmail.com


namestnik 
Robert Češnovar (031/432-940)

sonyrobi.c@gmail.com

 

PREDSTAVNIK STARŠEV U-8

Tadej Rejc (031/343-555)  

tadej.rejc@alpepharma.si
 

PREDSTAVNIK STARŠEV CICIBravo

Zlatko Hajdinovič (041/837-938)
zlatko.ajdinovic@gmail.com 

 



   
zadnja tekma naslednja tekma
11.krog, 2.SNL, 14.10.2017,  15:00
AŠK Bravo  - NK Mura
03
Odigrane tekme
U15 21.10.17 NK Bravo - NK Brinje 0:1
U14 21.10.17 NK Zagorje - NK Bravo 1:2
U13 15.10.17 NK Zagorje - NK Bravo B 6:2
U10 14.10.17 NK Domžale - NK Bravo A
U19 13.10.17 NK Maribor - NK Bravo 1:1
U17 13.10.17 NK Maribor - NK Bravo 0:1
U12 12.10.17 NK Bravo - NK Arne Tabor 1:0
U11 30.09.17 NK Dren Vrhnika - NK Bravo
U9 30.09.17 Turnir: NK Bravo - Belinka