8.1.2020

U8

Ekipa U8 bo za turnirje in zimsko ligo razdeljena v dve skupini. Poleg vsake tekme v zimski ligi in turnirja bo napisano katera skupina se udeleži.

Skupina 1: Ajdinović Teo, Bizjan Val, Zajc Anže, Ribar Leon, Janša Luka, Rupar Vid, Tit Meško, Kan Bašič, Peršin Djogič Svetja, Gašperič Peter 

Skupina 2: Botonjić Inas, Porjić Elis, Sambolec Leo Dura, Smrekar Oscar, Josipovič Patrik, Pavel Davydov, Mitrovič Teo, Gubenšek Staš, Smolič Battelino Gal

Ekipa Bravo U8 je prijavljena na zimsko ligo v Bazi. (Pesarska cesta 12, 1000 Ljubljana)
Zimska liga bo potekala v naslednjih terminih: 

-16.11.2019: 8:30-12:00 Skupina 1
-1.12.2019: 10:45-14:00 Skupina 2
-5.1.2020: 8:00-11:00 Skupina 1
-18.1.2020: 11:00-14:00 Skupina 2
-2.2.2020: 8:00-11:30 Skupina 1
-29.2.2020: 10:30-13:30 Skupina 2


Vsem staršem sporoča organizator, da je vstop v garderobe in tribune, ki so na igrišču dovoljen izključno IGRALCEM in TRENERJEM. Za starše in navijače je namenjena izključno ZGORNJA TRIBUNA!
Otroci morajo imeti čiste športne čevlje!

Vnos hrane in pijače v dvorano ni dovoljen!

Prva ura ki je napisana pri posameznem terminu predstavlja uro zbora, druga pa zaključek tekem.


V zimskem obdobju bo ekipa Bravo U8 sodelovala tudi na turnirjih.

2. turnir: 11.1.2019. Medvode.

Turnir poteka v športni dvorani Medvode(Ostrovrharjeva ulica 4, 1215 Medvode). 
Igra ekipa št. 2
Zbor je ob 8:45 pred dvorano. Za odsotnost obvestite trenerja Andreja (041 582 580).
Turnir poteka cel dan-finale je ob 19h. Zato naj imajo otroci s seboj bidone za vodo, kakšen dodaten sendvič in topla oblačila. 

3. turnir: 19.1.2020. Cerklje na Gorenjskem.

Turnir poteka v športni dvorani Cerklje na Gorenjskem (Velesovo 100, 4207 Velesovo).
Igra ekipa št. 1
Ostali podatki bodo posredovani na spletni strani in Viber skupini pred turnirjem.


O odsotnosti NUJNO obvestite trenerja Marko(051 410 065) ali Andrej(041 582 580).



Za nove igralce  starši prosim prenesite in izpolnite vpisne dokumente, ki jih najdete na povezavi: DUKUMENTI ZA VPIS V KLUB

Oblikovali smo skupini CICI in U8. Spodaj so termini treningov, ki se jih glede na skupino kjer bo treniral vaš sin prosim držite. V primeru, da smo kakšno ime izpustili boste na treningih prejeli info v katero skupino spada otrok in se za začetek udeležite trningov grede na letnco rojstva (2012 - U8, 2013 in mlajši - CICI).

Skupina U8:

PONEDELJEK: 18:45 - 20:00 (ERUDIO ... Litostrojska cesta 40)
PETEK: 16:00 - 17:15 (ERUDIO ... Litostrojska cesta 40)

V skupini U8 trenirajo: Botonjić Inas, Porić Elis, Sambolec Leo Dura, Ajdinović Teo, Smrekar Oskar, Josipovič Patrik, Bizjan Val, Davidov Pavel, Zajc Anže, Mitrović Teo, Ribar Leon, Janša Luka, Gubenšek Staš, Rupar Vid, Tit Meško, Peršin Djogič Svetja, Bašić Kan, Smolič Battelino Gal, Gašperič Peter .

VU (velika umetna)  - največje igrišče z umetno travo na ŠP Ljubljana

BE (Belinka - Podgorica) avtocesta smer Domžale izvoz Šentjakob smer Litija po 500m semafor levo in po 50 m levo...


Oglejte si tudi spletno stran; www.sivko.si in postavite kakšno vprašanje glede treningov za vašega otroka ...

Začasno: 051 410 065 (Marko Lulik)
              041 582 580 (Andrej Simonič)

SPONZORJI

BRAVO MALČKI, KUL NAVIJAČ, BRAVO NOGOMETNA IZKUŠNJA

SPONZORJI IN PODPORNIKI

MEDIJSKI POKROVITELJI