29.4.2018

Ekipa AŠK Bravo v 26. krogu gostuje v Murski Soboti pri vodilni ekipi 2. SNL, Muri. Prva medsebojna tekma se je v Ljubljani končala s 3:0 za NŠ Mura, tokrat pa bodo naši fantje poskušali presenetiti favorizirano ekipo, saj se na tekmo podajajo neobremenjeni, z želo pokazati čim boljšo predstavo. Na Fazaneriji se je tekma začela ob 17:00.

Člani, 2. SNL, 26. krog
NŠ Mura – AŠK Bravo 2:2 (0:1)
Kadrić 18., 48.; Sirk 81., Maruško 86.

1. POLČAS

1' začetek tekme
2' protinapad Mure, poskušal je Bobičanec, a je Žan Trontelj odlično žogo izbil
3' zmeda pred kazenskim prostorom Igorja Vekiča, a je naš vratar dvakrat odlično posredoval
5' še en nevaren predložek z desne strani Roka Sirka, a je bil obramba Brava na mestu
8' hiter napad NŠ Mura po levi strani, poskušal je Luka Bobičanec, a je Igor Vekič odlično posredoval
9' protinapad AŠK Bravo, z leve je podal Haris Kadrić, a je obramba Mure žogo izbila
13' rumeni karton David Brekalo
18' GGOOOOLLLLLL
velika napaka obrambe Mure. Gol je po prestreženi žogi dosegel Haris Kadrić. NŠ Mura – AŠK Bravo 0:1
22' izjemna obramba Igor Vekić, z lobom ga je poskušal pretentati Arpad Vaš
36' napaka Igorja Vekića na robu kazenskega prostora, a je je požrtvovalno sam popravil   37' odlično posredovanje Agboyja v svojem kazenskem prostoru
38' izjemna priložnost Milana Đajića, po novi napaki obrambe Mure. Tokrat so se domači izvlekli
39' strel od daleč Žiga Kous
41' rumeni karton: Haris Kadrić
42' še ena odlična obramba Igorja Vekiča, po podaji z desne strani Roka Sirka
43' poskus predložka Almina Kurtovića, žogo je zadržal vratar Mura
45'+ konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa
47' dober predložek z desne strani, a je Igor Vekić znova odlično predvideval in žogo izbil izpred vrat
48' GGOOOOLLLLLL še ena velika napaka vratarja Mure. Žogo je znova prestregel Haris Kadrić. NŠ Mura – AŠK Bravo 0:2
49' streli izven kazenskega prostora Lan Piskule, a je šla žoga tik mimo desne vratnice domačih vrat
59' protinapad AŠK Bravo, sam se je pred domačim vratarjem znašel Haris Kadrić, a je Matoševič ubranil
60' dve lepi akciji AŠK Bravo, najprej strel Milana Đajića, nato še en poskus Almina Kurtovića
69' BBRRAAAAVVVO Igor VEKIČ!!!!! Znova je odlično posredoval ob protinapadu NŠ Mura
70' še ena izvrstna obramba Igorja Vekića. Streljal je Matic Maruško, a je Igor ubranil v slogu najboljših vratarjev!!
75' menjava AŠK Bravo: IN: Matic Marcius, OUT: Domen Jugovar
78'še en hiter protinapad AŠK Bravo, streljal je Haris Kadrič,  a je meril za las mimo leve vratnice domačih vrat
81' GOL NŠ Mura po hitrem protinapadu je bil uspešen Rok Sirk NŠ Mura – AŠK Bravo 1:2
82' rumeni karton: Almin Kurtović
86' GOL NŠ Mura po zmedi v kazenskem prostoru AŠK Bravo, je gol dosegel Matic Maruško NŠ Mura – AŠK Bravo 2:2
89' strel Matic Maruško izven kazenskega prostora, a je šla žoga čez vrata Igorja Vekića
90' menjava AŠK Bravo: IN: Kristjan Sredojevič, OUT: Lan Piskule
91' še ena odlična obramba Igorja Vekića, ki se je brezkompromisno vrgel pod noge nasprotnemu napadalcu
92' drugi rumeni karton je dobil kapetan AŠK Bravo Milan Đajić
95' konec tekme

Neposredni prenos tekme si lahko ogledate YT kanalu NŠ Mura in na naši spletni strani.