23.2.2020

VIDEO/FOTO: Tri točke in skok na 8. mesto

Za NK Bravo se je Prva liga Telekom Slovenije nadaljevala s tekmo proti NK Tabor Sežana. Obračun proti neposrednemu konkurentu v boju za obstanek je ekipa Dejana Grabića dobila z 2:1.

Po boljšem začetku gostujoče ekipe je za vodstvo NK Bravo poskrbel izkušeni Luka Žinko. Vselej zanesljivi "Žine" je izkoristil zmedo v kazenskem prostoru gostov in z levico žogo poslal v mrežo. V nadaljevanju prvega polčasa so bili domači konkretnejši, a so varovanci Maura Camoranesija uspeli izničiti zaostanek.

V nadaljevanju srečanja je Grabić v igro poslal tudi Miho Kancilijo in pa novopečenega člana NK Bravo Roka Baturino. Prav mladi Hrvat je dve minuti po vstopu uspel priti do strela in hkrati tudi do odločitve.

NK BRAVO - NK SEŽANA 2:1