4.3.2020

VIDEO/FOTO: "Fantje so končno nagrajeni za svoje garanje"

Ekipa NK Bravo je v 24. krogu PLTS z 2:1 premagala zasedbo iz Domžal. Gostje so dosegli prvi zadetek na tekmi, a so varovanci Dejana Grabića odgovorili. Za Bravo sta zadela David Brekalo in Roko Baturina.

NK BRAVO - NK DOMŽALE 2:1 (0:0)
Brekalo 58., Baturina 80.; Vuk 55.

Ekipa NK Bravo je še petič zaporedoma ostala neporažena ob tem pa je vpisala svojo 6. zmago v sezoni, tokrat proti igralcem Domžal, ki so še lansko poletje lovili svoje mesto v evropskih tekmovanjih. Mlada četa Dejana Grabića (če odštejemo Žinko, Kirma in Nukića, je povprečna starost ekipe 20,5 let) je odigrala še eno vrhunsko srečanje.

V prvem polčasu sta obe ekipi imeli svoje priložnosti, a najlepša je bila na strani domačih. Aljoša Matko je stekel sam proti vratarju gostov, a ta je sijajno posredoval in žogo odbil v kot.

Prvi so na tekmi sicer zadeli Domžalčani, a zadetek Vuka se je izničil po dobrih dveh minutah. Žan Trontelj je poslal odlično žogo v kazenski prostor, kjer je bil najvišji David Brekalo, ki igra v odlično formi. Izjemno vroč pa ostaja tudi Roko Baturina, ki je v 81. minuti postavil piko na i preobratu v Šiški. Po globinski podaji Žinka je mladi Hrvat preigral vratarja in zabil že svoj 3. gol na štirih tekmah PLTS.