29.9.2018

ND Ilirija - AŠK Bravo 0:3 (0:2)

V 9. krogu 2. SNL se na Športnem parku Ilirije merita Šišenska soseda ND Ilirija in AŠK Bravo. Na zadnjih treh medsebojnih obračunih je bila boljša ekipa Dejana Grabića. Nazadnje, v lanski sezoni, ko je bil v gosteh boljši Bravo s 3:1. Neposredni prenos tekme si lahko ogledate na Sport Klubu 1.

člani, 2. SNL, 9. krog
Nukić 16', Žinko 29', Jašaragić 90'

1. POLČAS

1' začetek tekme
3' obetaven začetek AŠK Bravo, dve polpriložnosti Mustafa Nukić
6' kombinatorna akcija Brava, podaja Milana Đajića proti Nukiću, ki je bil v prepovedanem položaju
15' GGGGOOOOOLLLLL  ND Ilirija – AŠK Bravo 0:1 strel Milana Đajića, vratar domačih je strel ubranil Mustafa Nukić pa je prišel do odbitka in dosegel 7. gol v sezoni
29' GGGGOOOOOLLLLL  ND Ilirija – AŠK Bravo 0:2 prosti strel Luka Žinko, streljal je iz 20 m in zadel zgornji levi kot vratarja Šuškoviča EVROGGOOOOOLLLL
40' Nevarna podaja v kazenski prostor AŠK Bravo, tam je do žoge skoraj prišel Domen Potočnik, a ga je žoga preskočila
41' nevarna akcija AŠK Bravo, Almin Kurtovič je podal z leve v kaz. prostor, streljal je Nukić je bil vratar domačih uspešen
42' rumeni karton Luka Žinko
45' konec 1. polčas

2. POLČAS

46' začel se je 2. polčas
46' menjava AŠK Bravo: IN: Aleksander Palamar, OUT: Darko Zec
48' podaja z lev v kaz. prostor Bravo, streljal je Potočnik, a je bil v prepovedanem položaju 50' prosti strel Mustafa Nukić iz 17 m, a je meril preveč po sredini gola
62' menjava AŠK Bravo: IN: Anis JAŠARAGIĆ, OUT: Milan Đajić
63' dobro zavrnjena žoga Jašaragiča proti Nukiću, a je njegov strel ubranil Šuškovič
65' akcija Ilirije, pol priložnost za Potočnika, je odlično posredoval David Brekalo
66' strel od daleč Aleksander Palamar
77' dolga akcija AŠK Bravo, od daleč je streljal Trontelj, a je bil domači vratar na mestu 78' odlična podaja Križana v konico napada proti Nukiću, ki se je sam znašel pred nasprotnim vratarjem, a je bil Šuškovič uspešnejši
79' rumeni karton Mustafa Nukić zaradi simuliranja
80' strel z glavo Mitja Križan, a je udaril žogo čez gol
88' napad Ilirije po desni, predložek proti Tiganju, a je le ta slabo zaključil
89' še enkrat nesporazum v obrambi Bravo, tega ni izkoristil Tiganj
90' GGGGOOOOOLLLLL  ND Ilirija – AŠK Bravo 0:3, odlična podaja Domna Jugovarja v globino, žogo je ujel Anis Jašaragič in zanesljivo zaključil
92' konec tekme in 6. zmaga v letošnji sezoni 2. SNL