5.5.2018

AŠK Bravo - NK Zarica 4:1 (2:0)

AŠK Bravo na predzadnji domači tekmi gosti NK Zarica Kranj. V 27. krogu 2. SNL bodo domači igralci iskali 12. zmago v sezoni. Prva medsebojna tekma se je v Kranju končala z 0:0. Spremljajte tekstovni prenos v živo na naši spletni strani.

Člani, 2. SNL, 27. krog,
AŠK Bravo – NK Zarica Kranj 4:1 (2:0)
Brekalo 8', Kadrić 20', 67', 75'; Huč 54'

1. POLČAS

1' začetek tekme
7' prosti strel Lan Piskule, žogo je gostujoči vratar ubranil. V drugem poskusu je streljal Agboyji, a se je žoga odbila čez gol
8' GGOOOOOOOLLLLLL David BREKALO. Kot AŠK Bravo, ob bližnji vratnici je žogo z glavo v gol preusmeril Brakalo. AŠK Bravo – NK Zarica 1:0
10' poskus Lan Piskule v kazenskem prostoru, a so branilci NK Zarica posredovali
19' poskus diagonalnega strela z desne Marcel Kene, žoga je šal tik mimo vratnice gostujočega vratarja
20' GGGOOOOOOLLL Haris Kadrič. Po podaji z desne strani Davida Brekala je zabil Kadrić. AŠK Bravo – NK Zarica 2:0
42' podaja Ovbokha Agboji z desne strani, a je posredoval vratar NK Zarice
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začetek 2. polčasa 46' protinapad Haris Kadrič, a je bil vratar NK Zarica hitreje pri žogi
52' GOL Marko Huč. Protinapad NK Zarica in gol Huča. AŠK Bravo – NK Zarica 2:1
54' strel od daleč Matic Ahačič. Žogo je ujel Igor Vekić
66' podaja s kota Domen Jugovar, žoga se je nevarno ''sprehajala'' po 5-metrskem prostoru
67' GGGOOOOOOLLL Haris Kadrič.
Po podaji z desne strani se je pred vratarjem odlično znašel Kadrić. AŠK Bravo – NK Zarica 3:1
68' izbijanje Marko Roškar ob protinapadu NK Zarica
75' GGGOOOOOOLLL Haris Kadrič. HAT-TRICK Po odlični dvojni podaji z Marcelom Kenetom je zadel  Kadrić. AŠK Bravo – NK Zarica 4:1
79' menjava AŠK Bravo: OUT: Marcel Kene, IN: David DARMANOVIĆ – debi novega mladinca v 2. SNL
80' odlična priložnost za Matica Marciusa, a je žoga zletela tik čez gol NK Zarica
89' odličen prodor Matica Marciusa po desni strani, podaja proti Harisu Kadrić, a je za las zgrešil žogo
90'  strel od daleč Marko Roškar, a je šla žoga čez vrata