25.4.2018

AŠK Bravo - NK Tabor Sežana 0:0

V 25. krogu 2. SNL se na stadionu ŠPL v Ljubljani merita AŠK Bravo in NK Tabor Sežana. Ekipi sta v zgornjem delu lestvice, loči pa ju samo 2 točki. Prva medsebojna tekma se je končala z zmago ekipe AŠK Bravo z 1:0. Edini gol je dosegel Milan Đajić.

Člani, 2. SNL, 25. krog,
AŠK Bravo - CherryBox 24 Tabor Sežana 0:0

1. POLČAS

1' začetek tekme
15' prožnost NK Tabor po podaji z leve strani, poskušal je Erik Salkić, a je bila obramba Bravo na mestu
20' priložnost Haris Kadrić v kazenskem prostoru, a je njegov strel blokirala obramba Tabora
25' dve nevarni priložnost s strani NK Tabor, enkrat je poskušal Davor Škerjanc, enkrat pa Erik Salkič
32' odlična globinska podaja Lana Piskuleta proti Milanu Đajiću, a naš kapetan žoge ni ujel.
35' dober prodor iz desne proti sredini ter strel Domna Jugovarja, a je bil vratar NK Tabor na mestu
37' strel Harisa Kadrića z glavo po podaji Milana Đajića, a je šla žoga mimo vrat
40' izjemna priložnost za AŠK Bravo, Haris Kadrić je ukradel žogo gostujočemu vratarju in bil zelo blizu zadetku
43' hitra akcija AŠK Bravo, podaja Đajića proti Alminu Kurtoviču, a je vratar Rener strel ubranil
45' konec 1. polčasa

2. POLČAS

46' začel se je 2. polčas
50' prosti strel Lan Piskule, žoga je šla tik mimo leve vratnice vratarja Renerja
53' strel Domen Jugovar z desne, vratar Rener je bil na mestu
53' menjava AŠK Bravo: IN: Matic Marcius, OUT: Lan Piskule
54' protinapad AŠK Bravo, žogo je v napad povedel Haris Kadrič, streljal, a je bul njegov strel blokiran
64' protinapad AŠK Bravo, stel Milana Đajića je ubranil vratar NK Tabor
67' menjava AŠK Bravo: IN: MArcel Kene OUT: Milan Đajić
72' lepa podaja v kazenski prostor Žana Trontlja, z glavo je streljal Haris Kadrič, a je vratar Tabora strel ubarnil
77' hiter protinapad NK Tabor, poskušal je Erik Salkič, a je bil Igor Vekić na mestu
84' napad NK Tabor Sežana po desni, podaja Leona Severja proti Nacetu Kosmaču, a je meril čez vrata Brava
87' strel z roba kazenskega prostora Domen Jugovar, a je meril previsoko
89' priložnost NK Tabor, v gneči v kazenskem prostoru je poskušal Marko Črgan, a je šal žoga mino gola Brava